Wirtualne Dni Otwarte
TV@UZ - Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

TV@UZ
Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

Redakcja:

ul. prof. Z. Szafrana 4a
65-516 Zielona Góra
tel.: (+48 68) 328 2874,
                     328 2876

e-mail: tv@uz.zgora.pl

 

  UWAGA! 

Najnowsze produkcje TV@UZ dostępne są

>>>TUTAJ<<<

Wyszukiwarka

W poniższe pole wprowadź wyszukiwane hasło, bądź frazę
 

Czerwiec 2010

Poster Image

Festiwal Nauki, Zielona Góra 2010

 

W tym roku odbyła sie 7. edycja Festiwalu Nauki organizowanego przez uniwersytet Zielonogórski. W dniach 13-14 czerwca prezentowały się wszystkie wydziały Uniwersytetu Zielonogórskiego. Projekty przygotowane na tegoroczny Festiwal opracowane zostały w konwencji tematu przewodniego: "nauka a przesądy".

 

Poster Image

Wykład prof. Grzegorza Kołodko

 

17 czerwca na zaproszenie Wydziału Ekonomii i Zarządzania na Uniwersytecie Zielonogórskim gościł prof. Grzegorz Kołodko. Jego wykład pt.: Euro: sukces czy porażka. Lekcje dla Polski uświetnił zakończenie I edycji studiów podyplomowych Mechanizmy funkcjonowania strefy euro. Były to studia bezpłatne dofinansowane ze środków Narodowego Banku Polskiego. Więcej ::

 

Poster Image

Prof. Władysław Bartoszewski na Uniwersytecie Zielonogórskim

 

Prof. Władysław Bartoszewski - pełnomocnik premiera ds dialogu z Niemcami i Żydami, Człowiek Roku 2010 - 15 czerwca spotkał się ze studentami i pracownikami Uniwersytetu Zielonogórskiego. W Auli C zabrakło miejsc, ale studentom nie przeszkadzało to, że musieli siedzieć na schodach. Warto było pocierpieć trochę niewygody, bo spotkanie z prof. Bartoszewskim jak zawsze obfitowało w doskonały dowcip, a to co Profesor ma do powiedzenia na temat aktualnej sytuacji politycznej w kraju, jak zawsze jest niezwykle interesujące. Prof. Bartoszewski wygłosił wykład pt.: Polska w Europie wobec wyzwań współczesności. Więcej ::

 

Poster Image

Prof. Diethard Pallaschke Doktorem Honoris Causa Uniwersytetu Zielonogórskiego
 

14 czerwca 2010 r. w Auli Uniwersyteckiej przy ul. Licealnej odbyła się uroczystość nadania godności Doktora Honoris Causa wybitnemu niemieckiemu matematykowi prof. Diethardowi Pallaschke. Więcej ::

 

Poster Image

Bronisław Komorowski na Uniwersytecie Zielonogórskim

7 czerwca na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyło się otwarte spotkanie studentów i pracowników naszej uczelni z Marszałkiem Sejmu RP - Bronisławem Komorowskim.
 
 

Poster Image

Multimedialna wystawa studenckich prac

 

1 czerwca 2010 r. w Galerii Uniwersytetu Zielonogórskiego odbył się wrnisaż multimedialnej  wystawy prac studentów edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych zrealizowanych w pracowni Warsztaty plastyczno-muzyczne w ramach specjalności arteterapia.
Kuratorem wystawy jest prof. dr hab. Janina Fyk. Więcej ::

 


D&C JARY (C) 2010 - 2013 .:. #:1099668