Wirtualne Dni Otwarte
TV@UZ - Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

TV@UZ
Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

Redakcja:

ul. prof. Z. Szafrana 4a
65-516 Zielona Góra
tel.: (+48 68) 328 2874,
                     328 2876

e-mail: tv@uz.zgora.pl

Wyszukiwarka

W poniższe pole wprowadź wyszukiwane hasło, bądź frazę
 

Luty 2011

Studniówka w Zespole Szkół Samochodowych w Legnicy

Poster Image

26 luty 2011 r.

 

Koncert Mateusza Krautwursta z zespołem The Positive oraz oprawa muzyczna studniówki to główna nagroda w konkursie zorganizowanym przez Uniwersytet Zielonogórski dla szkół ponadgimnazjalnych uczestniczących w ubiegłorocznej edycji Młodzieżowego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Nagrodę wylosował Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy. Koncert i DJ-a na całą noc ufundował szkole Uniwersytet Zielonogórski. Zarówno Mateusz Krautwurst jak i członkowie to absolwenci Wydziału Artystycznego naszej uczelni.

 

Lubuskie Targi Edukacyjne ABSOLWENT 2011

Poster Image

22-23 lutego 2011 r.

 

W dniach: 22 i 23 lutego odbyły się w Zielonej Górze Lubuskie Targi Edukacyjne ABSOLWENT, w ramach których Uniwersytet Zielonogórski miał swoje stoisko promocyjne.
Wśród osób odwiedzających prezentację naszej uczelni byli przede wszystkim uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

 

Otwarcie studiów podyplomowych na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska

Poster Image

12 lutego 2011 r.

 

12 lutego 2011 r. na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska uruchomiono pierwszą edycję studiów podyplomowych BUDOWNICTWO ENERGOOSZCZĘDNE, AUDITING ORAZ OCENA ENERGETYCZNA BUDYNKÓW . Studia te są w 80% finansowane ze środków UE. Osoby, które skończą te studia będą miały specuprawnienia.

 

Stypendyści Ministra na Uniwersytecie Zielonogórskim

Poster Image

9 lutego 2011 r.

 

Pięcioro studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce na rok akademicki 2010/2011. Dyplomy wręczył studentom Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego, prof. Czesław Osękowski, podczas posiedzenia Kolegium z udziałem Dziekanów, 9 lutego.

 

Targi Edukacyjne w Legnicy

Poster Image

8 lutego 2011 r.

 

Nasza uczelnia uczestniczyła w II Legnickich Prezentacjach Edukacyjnych, które w tym roku zorganizowano 8 lutego.
Uniwersytet Zielonogórski reprezentowali pracownicy Biura Promocji, a także Prodziekan Wydziału Mechanicznego, dr inż. Dariusz Michalski.
W tegorocznych prezentacjach edukacyjnych uczestniczyło blisko 50 wystawców, w tym 19 szkół wyższych. Organizatorem spotkania była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy, a patronat honorowy nad imprezą objął Prezydenta Miasta Legnica.

 

Umowa z LfC

Poster Image


1 luty 2011 r.

 

Uniwersytet Zielonogórski podpisał umowę o współpracy z firmą LfC Sp. z o.o. LfC jest polską firmą innowacyjną działającą w branży wyrobów medycznych. Dokument podpisali: Prezes Zarządu  LfC Lechosław Ciupik i Rektor UZ prof. Czesław Osękowski.

 

Współpraca dotyczy pracowników i studentów kierunku inżynieria biomedyczna funkcjonującego z dużym powodzeniem od 4 lat na Wydziale Mechanicznym. Celem podpisania umowy jest doskonalenie oraz wdrażanie materiałów i wyrobów medycznych do wspomagania leczenia układu kostno-mięśniowego, a w szczególnośi kręgosłupa. 

 


D&C JARY (C) 2010 - 2013 .:. #:1099676