Wirtualne Dni Otwarte

Wyszukiwarka

W poniższe pole wprowadź wyszukiwane hasło, bądź frazę
 

Wydarzenia

Poster Image

Festiwal Nauki, Zielona Góra 2010

 

W tym roku odbyła sie 7. edycja Festiwalu Nauki organizowanego przez uniwersytet Zielonogórski. W dniach 13-14 czerwca prezentowały się wszystkie wydziały Uniwersytetu Zielonogórskiego. Projekty przygotowane na tegoroczny Festiwal opracowane zostały w konwencji tematu przewodniego: "nauka a przesądy".

 

Autor: Ewa Sapeńko
Zdjęcia: Jerzy Jackowski

Poster Image

Wykład prof. Grzegorza Kołodko

 

17 czerwca na zaproszenie Wydziału Ekonomii i Zarządzania na Uniwersytecie Zielonogórskim gościł prof. Grzegorz Kołodko. Jego wykład pt.: Euro: sukces czy porażka. Lekcje dla Polski uświetnił zakończenie I edycji studiów podyplomowych Mechanizmy funkcjonowania strefy euro. Były to studia bezpłatne dofinansowane ze środków Narodowego Banku Polskiego. Więcej ::

 

Autor: Ewa Sapeńko
Zdjęcia: Jerzy Jackowski

Poster Image

Prof. Władysław Bartoszewski na Uniwersytecie Zielonogórskim

 

Prof. Władysław Bartoszewski - pełnomocnik premiera ds dialogu z Niemcami i Żydami, Człowiek Roku 2010 - 15 czerwca spotkał się ze studentami i pracownikami Uniwersytetu Zielonogórskiego. W Auli C zabrakło miejsc, ale studentom nie przeszkadzało to, że musieli siedzieć na schodach. Warto było pocierpieć trochę niewygody, bo spotkanie z prof. Bartoszewskim jak zawsze obfitowało w doskonały dowcip, a to co Profesor ma do powiedzenia na temat aktualnej sytuacji politycznej w kraju, jak zawsze jest niezwykle interesujące. Prof. Bartoszewski wygłosił wykład pt.: Polska w Europie wobec wyzwań współczesności. Więcej ::

 

Autor: Ewa Sapeńko
Zdjęcia: Jerzy Jackowski


D&C JARY (C) 2010 - 2013 .:. #:1188519